Freestyle #3

1Cykliczna wrzutka (około)kostiumowa.

Emmy 2013

Znane są już nominacje do nagrody Emmy za najlepsze kostiumy. Wszystkie wyróżnione tytuły osadzone są w bliższej („American Horror Story: Asylum„), dalszej („Rodzina Borgiów„) lub fikcyjnej („Gra o tron„) przeszłości. Wyjątkiem jest dramat „Phil Spector„, którego akcja toczy się głównie w latach 2000. W rankingu popularności kostiumy współczesne niemal zawsze przegrywają z historycznymi.

Ceremonia rozdania nagród odbędzie się 22 września.

Lekcja stylu

W komedii „Gorący towar„, Melissa McCarthy i Sandra Bullock stanowią pozornie niedobrany duet. Pierwsza jest pewną siebie, rozkrzyczaną buntowniczką, druga – grzeczną i poukładaną prymuską. Co ciekawe, Bullock, niejako wbrew warunkom, gra postać niespecjalnie atrakcyjną – drętwą, niezgrabną agentkę FBI. Gdy tropy w prowadzonym śledztwie prowadzą do nocnego klubu, grana przez nią bohaterka musi błyskawicznie wpasować się w rozbawiony tłum. Oto recepta na ekspresową metamorfozę:

1. Sytuacja wyjściowa nie jest zbyt obiecująca, bohaterka ubrana jest jak wzorowa agentka, w ciemny kostium i bluzkę z długim rękawem. Z całą pewnością nie wygląda na stałą bywalczynię klubów.

417907.1

2. Pozbycie się marynarki, obcięcie długich spodni i rękawów bluzki to ryzykowna konieczność, podobnie jak usunięcie spod nich wprawiającej w zakłopotanie bielizny korygującej.

417903.1

3. Teraz wystarczą już tylko ostatnie szlify –  udrapowanie postrzępionych rękawów, poszerzenie dekoltu, wsadzenie bluzki za pasek – i voilà, kamuflaż gotowy.

417905.1

Szkoła plakatu

Pojawiły się plakaty do filmu „X-Men: Days of Future Past„, które w pomysłowy sposób łączą przeszłość z teraźniejszością Profesora X i Magneto.

two-generations-unite-in-x-men-days-of-future-past-posters

Burton i Taylor

Stacja BBC wyprodukowała film „Burton & Taylor„, w którym w słynną parę wcielili się Helena Bonham Carter i Dominic West. Poniżej znajdziecie zarówno zwiastun, jak i krótką scenę z filmu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s