Pierwsze urodziny „Cinema undressed”

Dziś, 30 kwietnia, mija okrągły rok od pojawienia się pierwszego wpisu na „Cinema undressed”.  To doskonała okazja, aby krótko podsumować  dotychczasową historię bloga.

Pomysł na „Cinema undressed” pojawił się w mojej głowie na początku zeszłego roku, w wyniku połączenia dwóch wielkich pasji – do kina i mody. Temat wydawał się wprawdzie niszowy, ale z radością odkryłam, że moje spostrzeżenia i analizy zyskały sobie stałe grono czytelników, które wciąż się powiększa.

Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy na „Cinema undressed” poczytać mogliście zarówno o największych klasykach, jak i mniej popularnych filmach współczesnych, o ponadczasowych ikonach mody i dopiero tworzących się trendach… Miniony rok upłynął mi pod znakiem świetnej zabawy i zupełnie nowych doświadczeń, ale – wraz ze wzrostem popularności bloga – okazał się też spełnieniem skrytego marzenia o popularyzacji filmowej (i modowej!) klasyki ostatniego stulecia.

Dziękuję Wam, Drodzy Czytelnicy, że odwiedzacie „Cinema undressed” i dajecie mi motywację do niekończącej się eksploracji mody i kina. Mam nadzieję, że kolejny rok pozwoli na dalszy rozwój bloga, a on sam dostarczy Wam wielu nowych, ciekawych informacji.  Z chęcią poznam również Wasze opinie i sugestie dotyczące „Cinema undressed” :)

 

A oto lista pięciu postów, które cieszyły się największym powodzeniem w ciągu ostatniego roku:

5. Social Network

4. Kostiumy filmowe – Hollywood, początki

3. Królowe mroku

2. Kostiumy filmowe – Hollywood, lata 30.

1. Nagi instynkt – kwintesencja femme fatale

Reklamy

7 thoughts on “Pierwsze urodziny „Cinema undressed”

  1. Gratuluję i życzę radości z tworzenia na następne lata. Myślę, że Twój blog wyróżnia się, przynajmniej pośród blogów, które ja odwiedzam. Piszesz bardzo ciekawie, wnikliwie, naprawdę dużo można się z Twoich notek dowiedzieć. Osobiście chętnie bym przeczytała więcej tekstów jak ten ostatni, przybliżający ikony stylu :) Pozdrawiam :)

    • dziękuję za miłe życzenia i słowa:) co do ikon stylu, to przymierzam się do rozbudowania tego tematu

  2. Gratulacje! Uwielbiam ten blog. Można tu się wiele dowiedzieć, ale i wiele zobaczyć na pięknych starych zdjęciach i fotosach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s